سؤالات متداول

آیا شما هم سوالی دارید؟

همین حالا با ما تماس بگیرید

لطفاً سؤالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، لطفاً سؤال خود را برای ما ارسال کنید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

سؤالات متداول

سؤالات پرتکرار کاربران

موسسه ریحانه چگونه سازمانی است؟

موسسه ریحانه، سازمانی مردم نهاد، خیریه، غیر تجاری و غیر سیاسی و غیر دولتی است که با هدف حمایت از بیماران مبتلا به سرطان و خانواده آنها در سال ۱۳۸۹ با نیت خیرخواهانه تاسیس شده است.

بودجه موسسه چگونه تامین می گردد؟

بودجه موسسه با اتکا به جلب مشارکت های مردمی و خیرین بزرگوار و انواع کمک های بشر دوستانه اعم از کمک های نقدی، کالا، خدمات و دانش علمی از داخل و خارج کشور تامین می شود.

تا کنکون چند بیمار تحت پوشش موسسه بوده است؟

موسسه در سال اول تاسیس ( ۱۳۸۹ ) با تشکیل ۲۳۰ پرونده برای ۲۳۰ نفر بیمار مبتلا به سرطان آغاز گردیده است و تا پایان مهرماه سال (۹۹) ۳۳۶۲ پرونده تشکیل شده است که ۵۰٪ آنان به صورت غیر مستمر (ماهانه یا چند ماهانه) برای درمان یا آزمایش و… مراجعه می نمایند و ۳۰٪ به صورت مستمر ( هفتگی یا ماهانه ) مراجع دارند و ۲۰٪ نیز بهبود یافته اند.

چگونه می توان فعالیت داوطلبانه در موسسه داشت؟

افرادی که مایل به فعالیت داوطلبانه در موسسه هستند می توانند به عضویت موسسه درآیند تا در آتی شناسه موسسه به آنها تعلق یابد، سپس با مراجعه به واحد فرهنگی موسسه و با پر نمودن فرم داوطلبی، بر اساس توانایی ها و تخصص افراد در حوزه های مختلف و با توجه به نیاز موسسه از حضورشان در موسسه استفاده می گردد.
شما میتوانید با عضویت در گروه داوطلبان با در اختیار قراردادن زمان و توانمندی فرد به موسسه ریحانه کمک کنید.
آدرس و تلفن پاسخگویی تمام وقت موسسه:
آدرس واحد فرهنگی موسسه: خیابان حافظ جنب کلانتری ۱۵
تلفن: ۳۳۷۲۷۲۵۶

چه روش هایی برای کمک به موسسه تعریف شده است؟

روش های متفاوتی برای ارائه انواع کمک های نقدی و غیر نقدی به موسسه وجود دارد؛ اعم از عضویت در موسسه، واریز نذورات و احسانات به شماره حساب های موسسه، اهدای کالای مورد نیاز، اهدای تجهیزات مورد نیاز، تحت حمایت درآوردن بیماران، انجام فعالیت های داوطلبانه در زمینه های آموزشی، فرهنگی و درمانی و… می باشد.

از ما بپرسید

فرم تماس سریع